Kurs archiwalny

SZKOLENIA WE WŁOSKIEJ AKADEMII SZEFÓW KUCHNI

Jagnięcina i arrosticini - kurs na zamówienie

 Pieczona, ale też robiona na grillu, czy z patelni. Duszona, czy  smażona – jagnięcine można przyrządzić na wiele sposobów, jednak trzeba obchodzić się z nią bardzo delikatnie.

Na szkoleniach we Włoskiej Akademii Szefów Kuchni pokażemy Ci, jak przyrządzić doskonałą potrawę na bazie jagnięciny, aby jednocześnie odzwierciedlała ona tradycję kulinarną Półwyspu Apenińskigo.

 

Kurs odbywa się na zamówienie indywidualne – min. 4 osoby. 

Menu szkolenia:

kurs na zamówienie min 4 osoby

PROWADZĄCY

Nestor Grojewski

Chef kuchni urodzony w Polsce, lecz od najmłodszych lat mieszkający w Rzymie. Polak z urodzenia, a Włoch z adopcji.

W Rzymie Nestor poznawał tajniki kuchennego fachu w najlepszych hotelach i restauracjach. Był szefem najważniejszych, rzymskich cateringów, pracował w lokalach przy słynnej Via Veneto, a także w hotelu Hilton i luksusowym Parco dei Principi Grand Hotel. Kilka sezonów spędził na Sardynii oraz w eleganckich kurortach Wybrzeża Amalfitańskiego, gdzie uczył się właściwego przyrządzania ryb i owoców morza.

Nestor Grojewski prowadził w Rzymie własną akademię kulinarną, w której szkolił zarówno chefów włoskich restauracji, uczniów rzymskich szkół gastronomicznych, pasjonatów kulinarnych jak i właścicieli, restauratorów, personel przybywający z Polski do Rzymu.

W Polsce natomiast szkolił w wielu restauracjach i szkołach kulinarnych, wielokrotnie gościł w różnych wydarzeniach kulinarnych jako promotor i znawca kultury kuchni włoskiej.

ZAPISZ SIE NA NASZ

NEWSLETTER

KONIECZNIE POZNAJ

NASZYCH PARTNERÓW