SZKOLENIA WE WŁOSKIEJ AKADEMII SZEFÓW KUCHNI

Pizza al Taglio

Pizza to niekwestionowana Królowa włoskiej kuchni!

Wiele czynników składa się na jej sukces. Idealne ciasto, odpowiedni czas wyrastania ciasta oraz temperatura wypiekania, a że kuchnia włoska to kuchnia regionalna, to każdy z tych czynników różni się pod względem geograficznym.

Na szkoleniach we Włoskiej Akademii Szefów Kuchni poznasz tajniki przygotowania idealnej pizzy al taglio!

Pizza al taglio to tradycyjnie wypiekana pizza w stylu rzymskim – można ją spotkać w każdym zakątku tego wiecznego miasta! Wypiekana na prostokątnych tacach sprawia, że jej wypiek i porcjowanie jest bardzo proste, a serwis szybki i bezproblemowy! Sprzedawana na kawałki jest nieodzownym elementem włoskiego street food’u! 

Menu szkolenia:

Pizza al Taglio/ in teglia  od podstaw 

Koszt kursu: 400 PLN

ZAREZERWUJ MIEJSCE
PROWADZĄCY

Nestor Grojewski

Chef kuchni urodzony w Polsce, lecz od najmłodszych lat mieszkający w Rzymie. Polak z urodzenia, a Włoch z adopcji.

W Rzymie Nestor poznawał tajniki kuchennego fachu w najlepszych hotelach i restauracjach. Był szefem najważniejszych, rzymskich cateringów, pracował w lokalach przy słynnej Via Veneto, a także w hotelu Hilton i luksusowym Parco dei Principi Grand Hotel. Kilka sezonów spędził na Sardynii oraz w eleganckich kurortach Wybrzeża Amalfitańskiego, gdzie uczył się właściwego przyrządzania ryb i owoców morza.

Nestor Grojewski prowadził w Rzymie własną akademię kulinarną, w której szkolił zarówno chefów włoskich restauracji, uczniów rzymskich szkół gastronomicznych, pasjonatów kulinarnych jak i właścicieli, restauratorów, personel przybywający z Polski do Rzymu.

W Polsce natomiast szkolił w wielu restauracjach i szkołach kulinarnych, wielokrotnie gościł w różnych wydarzeniach kulinarnych jako promotor i znawca kultury kuchni włoskiej.

Dołącz do naszego kursu już teraz!

NASZ KURS

WAŻNE INFORMACJE

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW

Max 10 osób

CZAS TRWANIA

od 10.00 do 14.00

KOSZT KURSU

400 PLN

UWAGA – MINIMALNA ILOŚĆ OSÓB DO ODBYCIA KURSU TO 2 OSOBY.
JEŚLI NIE ZBIERZE SIĘ MINIMALNA LICZBA UCZESTNIKÓW NA 7 DNI PRZED DATĄ SZKOLENIA, MOŻE ONO ZOSTAĆ ODWOŁANE LUB PRZENIESIONE NA INNY TERMIN. PROSIMY O WCZEŚNIEJSZĄ REJESTRACJĘ LUB KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY .

ZAPRASZAMY NA POZOSTAŁE KURSY

W NASZEJ AKADEMII
ZAPISZ SIE NA NASZ

NEWSLETTER

KONIECZNIE POZNAJ

NASZYCH PARTNERÓW